Wajdrew
Ramki na zdjęcia - idealny prezent na urodziny 0
Ramki na zdjęcia - idealny prezent na urodziny

Ramka na zdjęcie to doskonały prezent na urodziny. Kiedy bliska sercu osoba świętuje kolejny rok swojego życia, chcemy w wyjątkowy sposób uczcić wraz z nią ten dzień. Jest to szczególna okazja do wspomnień - bez względu na to, czy solenizant kończy roczek, czy 90. rok życia. Na fotografiach uwiecznione są najważniejsze momenty, kiedy się śmiejemy lub płaczemy, gdy stoimy obok bliskich, których nie ma już z nami, albo podczas dalekich podróży w otoczeniu tropikalnych zwierząt lub bajecznych krajobrazów. Każdy z nas posiada zdjęcia, które wywołują szczególne emocje. Jeśli więc wybierasz się uczcić urodziny bliskiej ci osoby, powinieneś znaleźć właśnie taką fotografię i oprawić ją w estetyczną ramkę. Z pewnością uczynisz tym prezentem dużą radość solenizantowi.

Uniwersalny i zawsze trafiony prezent? Ramka na zdjęcie

Wybór odpowiedniego prezentu na urodziny nie jest zadaniem prostym. Nawet w przypadku bardzo bliskich naszemu sercu osób często mamy z tym problem. Z pewnością każdy z nas posiada jakieś upominki, które okazały się zupełnie nietrafione. Cieszymy się z samego faktu ich otrzymania, ale zwykle szybko lądują na dnie szafy, z czasem nie pamiętamy nawet o ich istnieniu. Zdjęcia w ramkach bardzo rzadko spotyka taki los. Jest to nie tylko doskonały sposób na to, aby zachować wyjątkowe wspomnienia, a jednocześnie fantastyczny element dekoracyjny, nadający niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu.

Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim multiramki, które pozwalają na użycie kilku lub nawet kilkunastu różnych zdjęć. Dzięki temu nie musimy wybierać jednego, najlepszego zdjęcia, lecz wiele różnych fotografii, z których można stworzyć ciekawy kolaż, ułożyć historię z życia, a nawet zaprezentować, w jaki sposób solenizant zmieniał się na przestrzeni lat.

Kolejnym oryginalnym pomysłem jest zastosowanie ramki z własnym napisem. W tym przypadku można urozmaicić ramkę o dowolnie wybrany napis. Najczęściej jest to imię solenizanta, ale można też zdecydować się na inne słowa czy nawet zwroty, np. “Sto lat”, “Kochana Mama”, “Kochany Tata”, “Kocham” itd.

Komentarze do wpisu (0)

Bestsellery
Drewniana Mapa Świata 2D
Drewniana Mapa Świata 2D

180,00 zł

Cena regularna: 200,00 zł

Najniższa cena: 180,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl