Szanowni Klienci, pragniemy poinformować, że od 25.07.2019 do 2.08.2019 jesteśmy na urlopie.
Zamówienia można składać normalnie tylko wysyłane będą po 2.08.2019.
Wszystkie zamówienia nie wysłane przed 25.07.2019 będą wysłane po 2.08.2019.

Ramka na zdjęcia z napisem - idealny prezent na dzień mamy 0
Ramka na zdjęcia z napisem - idealny prezent na dzień mamy

Dzień Matki to wyjątkowe święto. Mama to najważniejsza i najbliższa osoba w naszym życiu. Wiele osób przyznaje, że jest ona dla nich nie tylko rodzicielką, ale i przyjaciółką i powierniczką wszystkich trosk i radości. Mamy do niej pewne zaufanie i wiemy, że bez względu na wszystko, otacza nas bezwarunkową miłością. W naszym dzieciństwie, a niekiedy i w życiu dorosłym, ratowała nas z opresji, pomagała radzić sobie z problemami, wspierała w trudnych chwilach. I to właśnie ona sprawiała nam drobne przyjemności, uczestniczyła we wspólnych zabawach, rozpieszczała nas na wiele różnych sposobów.

Jednocześnie bycie matką to ogromny trud i wielka odpowiedzialność. Przez cały rok powinniśmy o tym pamiętać, a 26 maja w szczególny sposób podkreślić swój szacunek, miłość i oddanie. W jaki sposób to zrobić? Przede wszystkim warto tego dnia zaplanować miłe spotkanie z własną mamą. Niech to będzie jej święto! Zadbaj, aby mogła je spędzić w wyjątkowy sposób. Dodatkowo warto zadbać o prezent na Dzień Mamy. Oczywiście żadne upominki nie zastąpią twojej obecności, ale niewielki podarunek dodatkowo może podkreślić szczególny charakter tego dnia.

Wzruszający i trwały prezent na Dzień Matki

Poszukując idealnego prezentu na Dzień Matki, chcemy wybrać coś, co z jednej strony będzie stanowić doskonałą pamiątkę, z drugiej wywoła uśmiech na jej twarzy. Ten cel pozwoli nam osiągnąć ramka na zdjęcie z napisem. Zdjęcia kochamy wszyscy, a nasze mamy szczególnie. Zapewne niejednokrotnie zdarzyło ci się przyłapać mamę na tym, jak przegląda grube albumy fotograficzne z dawnych lat. Warto wybrać fotografię, która budzi najwięcej miłych wspomnień, stanowi pamiątkę z wyjątkowego wydarzenia w życiu lub po prostu przywodzi na myśl pozytywne skojarzenia, a następnie oprawić ją w estetyczną ramkę. Aby dodatkowo podkreślić, że jest to prezent dla mamy z okazji jej święta, można wybrać oryginalną ramkę z napisem. Jest to doskonała pamiątka na lata. Wyeksponowana w mieszkaniu będzie każdego dnia przypominać twojej mamie, że zawsze otaczasz ją swoją miłością bez względu na to, gdzie jesteś.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl