Wajdrew
Efektowne multiramy - nie tylko do przechowywania fotografii 0
Efektowne multiramy - nie tylko do przechowywania fotografii

Multiramy to nowoczesne ramki, które pozwalają na zbiorcze umieszczenie wielu fotografii. Szczególną odmianą tego rodzaju dekoracji są multiramki z tekstem, np. imieniem lub mottem, które najczęściej wykonywane są na zamówienie. Oczywiście głównym przeznaczeniem tego rodzaju akcesoriów jest przechowywanie zdjęć. Dzięki nim możemy stworzyć w domu czy mieszkaniu mini galerię rodzinnych fotografii, przywołujących najmilsze wspomnienia z naszego życia. Dodatkowo jest to doskonała ozdoba we wnętrzu. Jednak multiramy mogą być wykorzystane na wiele innych sposobów.

Nietypowe wykorzystanie multiram

Multiramy zwykle kupowane są z myślą o przechowywaniu fotografii. W praktyce jednak można w nich umieścić wiele innych elementów. Przykładem mogą być przede wszystkim pamiątki z wakacji. W takiej multiramie można z powodzeniem umieścić muszelki, zasuszone rośliny, pocztówki, bilety czy inne drobiazgi, które będą kojarzyć się z odbytymi podróżami. W ten sposób można stworzyć na ścianie oryginalną galerię podróżnika!

Multiramy mogą być też wykorzystane do przechowywania pamiątek z dzieciństwa naszych pociech. Można w nich umieścić ręcznie wykonane laurki, pierwsze rysunki, pierwszą napisaną literę, czy wypracowanie dziecka. Sprawdzą się też do przechowywania dyplomów, świadectw czy innych dokumentów potwierdzających osiągnięcia pociechy.

Multiramy to również doskonały gadżet dla kolekcjonerów. Pozwalają na przechowywanie i prezentowanie zdobytych okazów kolekcjonerskich, np. pocztówek, znaczków, zasuszonych okazów kwiatów czy innych roślin.

Zastosowanie multiram - jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia

Chociaż najbardziej typowym przeznaczeniem multiram jest przechowywanie zdjęć, tak naprawdę można je wykorzystać na tysiące różnorodnych sposobów. Ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia! Tak naprawdę jest to bardzo uniwersalny gadżet dekoratorski, a im bardziej nietypowo go wykorzystamy, tym bardziej oryginalnie będzie wyglądać nasze mieszkanie. Dlatego zachęcamy do dekoracyjnych eksperymentów zarówno z zastosowaniem klasycznych ramek na zdjęcia, jak i nowoczesnych multiram.

Komentarze do wpisu (0)

Bestsellery
Drewniana Mapa Świata 2D
Drewniana Mapa Świata 2D

180,00 zł

Cena regularna: 200,00 zł

Najniższa cena: 180,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl